O nas

Specjalizujemy się w produkcji bejc do drewna

Anico s.c.

Firma Anico powstała w 1992 roku. Podstawą naszej produkcji są bejce rustykalne do drewna. Bejce produkujemy w 33 podstawowych kolorach. Oprócz tego firma produkuje płyny do mycia naczyń i konwi.

Dzięki dużemu doświadczeniu możemy dla Państwa zrealizować każde indywidualne zamówienie opracowując cały cykl technologiczny barwienia i zabezpieczania drewna.

0

Zadowolonych klientów

0

100% Pozytywnych opinii

0

lat doświadczenia

Pragniemy Państwu zaoferować bogaty wybór impregnatów do drewna.

Wydajna bejca do drewna

Nasze bejce przygotowujemy na bazie najlepszych środków chemicznych. Ich skład jest gwarancją najwyższej jakości oraz skuteczności jaką za sobą niosą.

pic8
adler_tipps_aqua-alpin_07_farbt-ne_1

Bejce produkujemy w 33 podstawowych kolorach.

Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam produkcję bejcy, które w trwały sposób impregnują drewno oraz nadają mu pożądany kolor.

Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę. Oczywiście na specjalne Państwa życzenie możemy sporządzić bejce w niestandardowym, wybranym przez Państwa kolorze. Dzięki takiemu zabiegowi odcień drewna będzie idealnie spełniał Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja środków do usuwania tłuszczu. Zajmujemy się sprzedażą preparatów do mycia naczyń. Posiadamy bogaty asortyment najwyższej jakości środków w najróżniejszych wariantach zapachowych. Wszystkie nasze produkty są łagodne dla skóry, a przy tym bardzo wydajne i skuteczne. Nie zostawiają żadnych smug na naczyniach. Są również przystosowane do czyszczenia mebli i różnego typu urządzeń, a także powierzchni podłogowych i nawet dywanów.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją płynów czyszczących konwie oraz inne naczynia stosowane przy udoju.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminową i rzetelną realizację wszelkich zleceń. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!